Prsten Akvamarín

Vyprodáno

Prsten se surovým akvamarínem. Prsten je z postříbřené oceli a je roztahovací, tudíž univerzální velikosti.

Surový akvamarín je v lůžku zalit pryskyřicí, ale svou částí i vyčnívá ven, aby jste si na něj mohli i sáhnout, případně kámen očistit a nabíjet.
Prosím berte na vědomí, že každý výrobek je ruční domácí výroba a tudíž se mohou objevit drobné nedostatky či nedokonalosti.  

Akvamarín - kámen odvahy

Potřebujete zklidnit mysl a zahnat strach? Rozhodně sáhněte po akvamarínu. Akvamarín dostal svůj název podle barvy mořské vody (aqua marina). Patří k vůbec nejpopulárnějším drahým kamenům, který byl osazován do klenotů určených pro krále či královny.

Akvamarínu byla ve středověku přisuzována moc utišit rozbouřené moře. Nyní je považován za považován za kámen odvahy, spravedlnosti a přátelství.

Akvamarín vnáší do naší mysli pocit spokojenosti a pomáhá vysvětlit účel života. Doporučuje se jako symbol milenců, protože udržuje věrnost a blaženost.

Nemoce a čakra

Akvamarín má blahodárný vliv na svaly a hrdelní čakru. Používá se při krátkozrakosti a dalekozrakosti, kožních alergií či nemocí štítné žlázy a dýchacích cest.

Znamení zvěrokruhu

Tento příjemný kámen je velmi vhodný pro lidi narozené ve znamení Ryb, Vodnáře, Blíženců a Vah. Kámen podpoří silné stránky a pomůže potlačit stránky slabé.

Tento krásný minerál se vyskytuje v mnoha zemích světa. Známá jsou především ložiska v Brazílii (Rio Doce, Sapucai, Teófilo Otoni atd.) a na Madagaskaru (Bevoni, Andotra...). V Evropě můžete akvamaríny nalézt například v Irsku nebo Norsku.


280,00 Kč
Please select variants first