Náušnice ElegantNefrit

Designové a elegantní náušnice na pozlacené oceli s nefritem.

Průměr minerálu cca 8 mm.

Nefrit

pomáhá při léčbě ledvin a jejich zánětů, čistí močový měchýř a močové cesty, pomáhá při problémech s ledvinovými kameny. Je vhodný při zácpě a nadýmání, napomáhá odvodnění organismu. Je vhodný pro detoxikaci organismu, pomáhá tělu zbavovat se jedů a škodlivin. Stimuluje funkci srdce, brzlíku a zlepšuje střevní peristaltiku. Ulevuje při bolestech hlavy. Napomáhá klidnému spánku a příjemným snům.

Nefrit tlumí vypjaté emoce, zklidňuje agresivitu, zklidňuje duševní napětí, žal a rozčílení. Podporuje duševní harmonii, vyrovnanost a vnitřní mír. V práci nám pomáhá v rychlém rozhodování a v odvaze jednat za všech okolností podle čistého svědomí. Pomáhá nám nevzdávat se i ve zdánlivě beznadějných situacích. Učí nás toleranci a pochopení.

Znamení zvěrokruhu: Rak

Čakra: 3. čakra, 4. čakra

Zdraví: Bolesti hlavy, Detoxikace, Jedy a nečistoty, Klidný spánek, Ledviny, Močové cesty, Srdce a oběhový systém, Trávení a zažívání, Žaludek a střeva

Psychika: Citlivost, Duševní nerovnováha, Duševní rovnováha, Empatie, Odvaha, Rozhodování, Smutek, Tolerance, Vznětlivost

Naleziště: Austrálie, Barma, Čína, Kanada, Mexiko, Rusko, USA

Prosím berte na vědomí, že každý výrobek je ruční domácí výroba a tudíž se mohou objevit drobné nedostatky či nedokonalosti. 

260,00 Kč