Náušnice ElegantAmetyst

Designové a elegantní náušnice na pozlacené oceli s ametystem.

Průměr minerálu cca 8 mm.

Ametyst

Vlastnosti: Pomáhá otevírat duchovní a mimo smyslové vnímání, soustředění na jasnovidectví, pomáhá překonat žal při ztrátě milované osoby, podporuje intuici, vize a snění. Chrání před účinkem alkoholu, je kamenem čistoty a posiluje věrnost a emocionální lásku, stabilitu a nezávislost. Ochraňuje před negativním působením jiných lidí takovou formou, že promění psychický útok na lásku. Ametyst je symbolem vnitřní čistoty, obětavosti, nezištnosti a duchovní lásky. Nastoluje smysl pro spravedlnost a čestnost. Jeho energie nám dává odvahu zbavit se starých návyků, představ a emocí a nahradit je novými, lepšími. Je velmi nápomocný při zbavování se závislosti na alkoholu a drogách. Umožňuje podívat se na vše z nadhledu, bez velkých emocí. Pomáhá při dobrém spánku, uklidňuje hyperaktivní jedince. Také pomáhá zapamatovat si sny a správně jim porozumět. Zahání hněv, strach, negativní vlastnosti, zmírňuje duševní napětí, zklidňuje spánek. Je vhodný při neurózách a halucinacích. Ametyst je mimořádně blahodárný pro mysl, kterou dokáže podle potřeby uklidnit i povzbudit.

Znamení zvěrokruhu: Beran, Panna, Ryby, Střelec, Kozoroh, Blíženci

Planeta: Jupiter, Neptun, Uran

Živel: Voda

Léčebné účinky: Podporuje tvorbu hormonů, harmonizuje metabolismus, posiluje vylučovací orgány, imunitní systém. Je to skvělý čistič krve. Zmírňuje bolesti hlavy, uvolňuje napětí. Léčí rány, zmenšuje podlitiny, odstraňuje otoky. Pomáhá při poruchách sluchu. Léčí nerovnováhu žaludečního a dýchacího systému. Pomáhá při neurotických projevech (hysterie, fobie, zuřivost) a epilepsii. Léčí rány, odstraňuje parazity, zlepšuje vstřebávání vody. Detoxikuje organizmus. Používá se při léčení psychických onemocnění, neuróz a fobií. Pomáhá při tumorech, paralýze a odpadávání. Příznivě působí proti anémii, kožních onemocněních, bolesti hlavy, migréně, bolesti-související s nervy, epilepsii. Stimuluje metabolismus, pomáhá s dyslexií, hysterii, bodnutí hmyzem, klíšťatům a při uštknutí hadem. Tlumí nadbytečné žaludeční kyseliny. Pomáhá odstraňovat otoky. Pomáhá i při poruchách sluchu. Léčí nerovnost žaludečního a dýchacího systému. Kámen je nápomocný pro posílení slinivky břišní pro lidi s cukrovkou. Vynikající je také pro všechny, kdo mají problémy se spánkem a usínáním.

Čištění: Podržíme pod proudem vlažné vody alespoň 2 min.

Nabíjení: Na měsíčním světle během úplňku. Nenabíjet na přímém slunci!

Prosím berte na vědomí, že každý výrobek je ruční domácí výroba a tudíž se mohou objevit drobné nedostatky či nedokonalosti. 

250,00 Kč