Náušnice ElegantAgate

Designové a elegantní náušnice na postříbřené oceli s červeným achátem.

Průměr minerálu cca 8 mm.

 

Achát

je znám, jako stabilizátor. Podpoří vás, když ve svém životě potřebujete stabilitu a uzemnění. Achát dodává neuvěřitelně silné uzemňovací schopnosti. Probouzí v nás sounáležitost s Matkou Zemí.

Achát podporuje kreativitu a fantazii, také vytrvalost, odvahu a vůli k životu. Posiluje důvěru ve vlastní schopnosti, vědomí vlastní identity a pud sebezáchovy. Pomáhá volit správná slova při komunikaci a učí slušnému přímému jednání s blízkými i s nepřáteli. Napomáhá v hledání pravdy a v klidném přijetí kritiky a nepříznivých okolností.

Dodává jistotu a sebedůvěru, zmírňuje pocit nedocenění a komplex méněcennosti. Zklidňuje ve stresových situacích a pomáhá při nadměrné psychické zátěži.

Achát podporuje funkci reprodukčních orgánů (mužů i žen). Chrání a pomáhá ženám při porodu. Plátek řezaného achátu s krystalovou jeskyňkou poskytuje rostoucímu životu (v těhotenství) bezpečí a ochranu. Dodává důvěru a ulehčuje porod. Zmírňuje horečnatá infekční onemocnění. Snižuje teplotu a tiší rozličné bolesti. Očišťuje tělo od jedů, podporuje funkci ledvin a močových cest, napomáhá zmenšovat otoky..

Znamení zvěrokruhu: Blíženci, Býk, Panna, Štír

Čakra: 1. čakra

Živel: Vzduch

Planeta: Merkur

Naleziště: Austrálie, Brazílie, Česká Republika, Čína, Egypt, Etiopie, Indie, Madagaskar, Mexiko, Německo, Nikaragua, Rusko, Uruguay, USA


Prosím berte na vědomí, že každý výrobek je ruční domácí výroba a tudíž se mohou objevit drobné nedostatky či nedokonalosti.  

240,00 Kč