Madlene Art

Kdo jsem & A co dělám 

Jmenuji se Magdalena Weingärtner alias Madlene Art. To je moje umělecké jméno, pod kterým mě najdete především sociálních sítích. Sleduj INSTAGRAM @madlene_art a Facebook Madlene Art Jsem původně make-up artistka, nebo-li televizní a filmová maskérka.

Aktuálně působím především jako tatérka v jednom kreativním pražském studiu na Praze 5.Při práci mám ráda klid, pohodu a soukromí. Chci abychom se klienti i já cítili maximálně v bezpečí. Věnuji se klasickému tetování obrázků, které většinou sama navrhuji a vytvářím. Nerada kopíruji nějaké vzory z internetu. Inspirace je možná, ale vždy dávám do tvorby kus sebe. 

Dále tetuji jizvy po různých úrazech a operacích. Je krásné, když spolu můžeme vytvořit z Vaší špatné vzpomínky, naopak něco hezkého a pozitivního.  

V roce 2022 jsem rozšířila svoje portfolio o aplikaci piercingu a nastřelování náušnic.  

Prošla jsem divadlem, focením, módními přehlídkami a různými show. Jsem zároveň i hair stylistka, takže jsem česala nejrůznější extravagantní účesy. Spolupracovala jsem s Tv Prima, TV Nová, ČT. Dělala jsem masérské práce pro mnoho českých seriálů. Úžasnou a nezapomenutelnou zkušeností byly zahraniční filmy. Na natáčení dodnes ráda vzpomínám. Dnes si už pouze vybírám zajímavé kreativní nabídky na spolupráci na zajímavých projektech. 

Ve volném čase maluji obrazy, ilustruji knížky, píšu, zpívám a věnuji se rodině. Ráda si zahraju TV a filmu. Baví mě bavit!Můžete mě vidět v unikátním pořadu České televize KE ŠTĚSTÍ, který můžete sledovat na iVysílání online.  

Tetuji vlasy. Ano čtete dobře. Tvořím imitaci vlasů na hlavě. Tato velmi oblíbená procedura pomáhá navrátit ztracené sebevědomí mužům i ženám s částečnou, nebo úplnou ztrátou vlasů. Mojí klienti jsou jak zcela holohlaví, tak jsou jimi i lidé s geneticky řídký vlasy.(Více info v sekci scalp tattoo) 

Před cca 7mi lety jsem si splnila svůj sen a prošla jsem kurzem na porušování integrity lidské kůže. V překladu jsem získala akreditaci MŠMT a začala jsem oficiálně tetovat. Samozřejmě jsem začala paralelně dělat zároveň i Permanentní make-up, protože jsem v něm mohla zúročit všechny své předchozí zkušenosti s líčením a prací s vylepšováním image.Díky znalostem barvové typologie, vizážistiky, uměleckém a estetické cítění jsem schopná citlivě a přirozeně vytvářet perma make-up na míru svým klientům. Učím se stále nové techniky a sleduji svoje kolegyně a lektorky že zahraničí.

Tetování pih je čím dál vyhledávanější procedurou.Pihy na nose i tvářích vždy byly, jsou a budou roztomilé, hravé a taky dost sexy. Pokud vam příroda nenadělila tuto ozdobu tváře, není nic jednoduššího, než si nechat pihy vytetovat. 

Permanentní make-up dělám pro ženy, muže i děti (=děti s alopecií).Provádím Permanentní make-up > obočí všemi technikami ( chaloupkové, pudrové, kombinované techniky), perma make-up rtů > velmi populární technikou mikropigmentace tzv. akvarelové rty, oční linky (horní i dolní).V dnešní době vyhledávají Permanentní make-up obočí hojně i muži. Moje práce najdete na INSTAGRAMU @ madlene_art